רישום מהיר

אני מתעניין ב-

רישום מהיר

במקום שימוש בחומרי יצירה עשויים מפלסטיק המיוצרים ונקנים במיוחד, ושייקח להם שנים ארוכות עד שיתפרקו, באופן לא ידידותי לסביבה… נוכל ליצור מחומרים טבעיים וזמינים לנו – לבחור להנות מההזדמנויות ליצירה שמגוון המרקמים, הצבעים והריחות שהטבע הקרוב מזמן לנו. טיול קצר בסביבה הקרובה, בקשב ובתשומת לב, בחיפוש אחר "אוצרות" מהטבע – יניב שפע של חומרי גלם רבי פוטנציאל.

הפרי השלם
פירות עצי החושחש הנטועים ברחבי העיר – פחות טעימים למאכל אבל מאוד נעימי מראה וריח, נוכל להשתמש בהם כחומר גלם ליצירה. נפרוס לפרוסות בעובי חצי ס"מ בערך ונכניס לייבוש בתנור של כשעתיים בחום של 100 מעלות (או אם הימים שטופי שמש – לייבוש בחוץ). (שימו לב: מצריך הכנה מקדימה).

גרעינים 
נשמור גרעינים של פירות הדר שנאכל (בכל זן יש גרעינים בצורה ובגודל מעט שונה, מעניין לחפש דימיון ושוני). נשטוף אותם משאריות עסיס מתוק ודביק ונניח לייבוש על מסננת או מגבת. לאחר ייבוש של יום-יומיים, נאחסן בצנצנת או נשלב אותם ביצירה.

קליפות
בעזרת מספריים (ילדות/ים) / בעזרת סכין (מבוגרות/ים) – נחתוך קליפות של פירות הדר בגוונים שונים, לצורות שונות. נשתמש בהן ליצירת ציורים, פסלים, מנדלות, מוביילים, שלטים…..

מצע לציור/ פיסול » קרטונים חתוכים (מצויים בשפע סביבנו ומתכלים במהרה), או עדינים יותר כמו קליפות של עצי אקליפטוס.

חוטים למובייל » כותנה / פשתן / יוטה.

יצירות ביחד