רישום מהיר

אני מתעניין ב-

רישום מהיר

מועדון ליונס לב ארי הוד השרון בשיתוף עם אלומה
בערב התרמה למען חיילים בודדים, שורדי השואה ולרווחת הקהילה עם

אורי בנאי

מספר ושר את הסיפור המופלא של משפחת בנאי
סיפורה של משפחה – סיפורה של מדינה,
מפרס לארץ ישראל, משוק מחנה יהודה אל בימת האומה, זהו הסיפור של משפחת בנאי אצולת הבידור הישראלי.

אורי בנאי- שחקן תיאטרון הבימה, זמר ויוצר מוערך, לוקח אותנו לטיול מלא הומור ומוסיקה בנופי העיר ירושלים. הוא מספר על השורשים של משפחת בנאי הענפה לדורותיה, על הילדות ועל הדמויות הססגוניות שליוו את המשפחה לאורך השנים. בין הסיפורים המשעשעים שזורים שירים, בניהם שירי ירושלים, שירים מ"בוסתן ספרדי", שירי להקת ה"תרנגולים", שירים של להקת "הגשש החיוור" וחלק מלהיטיו "פרפרים" , "הזמנה לחתונה" ועוד.

יום שבת 10.6 | כניסת קהל 20:30, תחילת מופע 21:00
בית מקומי לתרבות,

רחוב יהושע בן גמלא 26, הוד השרון
עלות כרטיס: 100 ₪
מספר המקומות מוגבל | מקומות מסומנים
משך האירוע: כשעה ורבע

קרדיט צלם: מיכאל טופיול.

לקריאה על פעילות מועדון ליונס ארי – לחצו כאן

לכרטיסים>>שימו לב!

המופע יתקיים בהתאם להנחיות של משרד הבריאות ומותנה במינימום נרשמים.

למושבים נגישים וסיוע, אנא צרו עמנו קשר בדוא"ל Mekomi@alumahod.com או במוקד הודעות בטלפון 073-3808880 ונחזור אליכם בהקדם.

לפרטים נוספים / ביטול, אנא צרו עמנו קשר בדוא"ל Mekomi@alumahod.com או במוקד הודעות בטלפון 073-3808880 ונחזור אליכם בהקדם.

מדיניות ביטול: ביטול עסקה ניתן לבצע באמצעות הודעה בכתב לדוא"ל Mekomi@alumahod.com ויש לציין את מספר ההזמנה שברצונך לבטל. ביטול עסקה אפשרי בתוך 14 ימים ממועד ביצוע העסקה, ובתנאי שהביטול ייעשה עד לא יאוחר מ – 7 ימים, שאינם ימי מנוחה, לפני מועד האירוע, שבגינו התבצעה העסקה. בכל מקרה של ביטול עסקה ייגבו דמי ביטול בשיעור 5% כדין. למען הסר ספק, לא ניתן לבטל כרטיסים שנקנו 7 ימי עסקים לפני מופע ולא ניתן לקבל בגינם החזר כספי. מפיקי האירועים יכולים לאשר ולבצע זיכוי לפי שיקול דעתם, גם במקרים בהם אין זכות לביטול לפי מדיניות הביטולים.