רישום מהיר

אני מתעניין ב-

רישום מהיר

חודש הנשים בהוד השרון 


הקרנת סרט ושיח עם היוצרת

בניסיון להרגיש אהבה לאמא שלה, יוצאת קורין קיציס למסע חזותי חסר פשרות. היא חוקרת את העבר באמצעות סרטי וידאו משפחתיים ומתעדת מפגשים עם הנשים במשפחתה. יחד איתה, אנו מבינות ומבינים אִימָּהוֹת ואִימָּהוּת קצת יותר טוב. 
הסרט מעורר מחשבה על השפעת העבר על ההווה שלנו וגם על העתיד. היוצרת מתעמתת עם העבר והשפעתו ומזמינה אותנו להיפגש עם עצמנו דרך עיניים חומלות. 
אלפי נשים ברחבי הארץ כבר ראו את הסרט, אשר נוגע בנימים הדקים שביחסים המורכבים שבין אמהות לבנות.
ההרצאה אותנטית וחשופה ובה מספרת היוצרת את סיפורה האישי.

הסרט מתאים לכל אישה ואיש שנולדו, מגיל 16 ומעלה.

קורין קיציס היא יוצרת, מנחה, אמנית ואמא לשלושה, בעלת הפודקאסט המצליח ״שומעת רגע״ (פותחות הכל), בעלת תואר ראשון לחינוך והוראה ותואר שני לתקשורת חזותית בבצלאל.
ביצירתה חוקרת את המתח שבין הפנים לחוץ, בין הבית לעולם הגדול ואת הפרטים הקטנים מהם מורכב היום יום. דרך הומור, כנות, חשיפה ודוקומנטציה אישית מתעסקת בנושאים שנוגעים לכולם: יחסים, משפחה, זוגיות, פרידה, התבגרות, בדידות. 

עיצוב פוסטר: אפי קישון
קרדיט צילום: דניאל חנוך

רביעי 13.3.24 | פתיחת דלתות בשעה 20:00 , תחילת הסרט בשעה 20:30
בית מקומי לתרבות
רחוב יהושע בן גמלא 26, הוד השרון
עלות כרטיס: 35 ש"ח
מספר המקומות מוגבל | מקומות מסומנים
סה"כ משך הסרט וההרצאה: 90 דק'

לכרטיסים>>

שימו לב!

המופע יתקיים בהתאם להנחיות של משרד הבריאות ומותנה במינימום נרשמים.

למושבים נגישים וסיוע, אנא צרו עמנו קשר בדוא"ל Mekomi@alumahod.com או במוקד הודעות בטלפון 073-3808880 ונחזור אליכם בהקדם.

לפרטים נוספים / ביטול, אנא צרו עמנו קשר בדוא"ל Mekomi@alumahod.com או במוקד הודעות בטלפון 073-3808880 ונחזור אליכם בהקדם.

מדיניות ביטול: ביטול עסקה ניתן לבצע באמצעות הודעה בכתב לדוא"ל Mekomi@alumahod.com ויש לציין את מספר ההזמנה שברצונך לבטל. ביטול עסקה אפשרי בתוך 14 ימים ממועד ביצוע העסקה, ובתנאי שהביטול ייעשה עד לא יאוחר מ – 7 ימים, שאינם ימי מנוחה, לפני מועד האירוע, שבגינו התבצעה העסקה. בכל מקרה של ביטול עסקה ייגבו דמי ביטול בשיעור 5% כדין. למען הסר ספק, לא ניתן לבטל כרטיסים שנקנו 7 ימי עסקים לפני מופע ולא ניתן לקבל בגינם החזר כספי. מפיקי האירועים יכולים לאשר ולבצע זיכוי לפי שיקול דעתם, גם במקרים בהם אין זכות לביטול לפי מדיניות הביטולים.