רישום מהיר

אני מתעניין ב-

רישום מהיר

מתבגרים זה לא משחק ילדים

גיל ההתבגרות מתחיל היום בגיל עשר והוא מסובך מתמיד.
מהם המאפיינים שלו? איך מתמודדים איתו? למה אנחנו חייבים לעדכן גרסה ולעשות שינויים הורות שלנו כדי שיתאימו למצב החדש?
החדשות הטובות: אפשר לעבור את שדה המוקשים הזה בשלום!
זו ההרצאה הסוחפת שתעשה לכם סדר בראש, תגרום לכם להבין לעומק את המנגנונים הפועלים בדרמה של גיל ההתבגרות ותקל עליכן/ם להחליט על מה חייבים להתעקש ואת מה דווקא אפשר לשחרר.

עינת נתן היא מדריכת הורים מוסמכת מכון אדלר ומשרד החינוך, מרצה פופולרית, אשת תקשורת בתחום המשפחה (טל ואביעד, ידיעות אחרונות, מאקו, גלצ, "מבחן ההורים הגדול" בקשת 12, פודקאסט "אמא אבא")  ומחברת רבי המכר "להיוולד מתוך מגלשה ירוקה", "משלנו" ו"חיימשלי " – שיצא לאור בארה"ב, קנדה, הולנד, רוסיה, סין, דרום קוריאה, טורקיה, ליטא,  רומניה, קרואטיה וספרד .

רביעי 3.4.24 | כניסת קהל 20:00, תחילת הרצאה 20:30
בית מקומי לתרבות
רחוב יהושע בן גמלא 26, הוד השרון

מחיר רגיל: 115 ₪
מחיר תושב/ת: 95 ₪ בהצגת תעודה מזהה

מספר המקומות מוגבל | מקומות מסומנים
משך ההרצאה: 90 דק'

קרדיט צילום: עדי אורני

לכרטיסים>>

שימו לב!

המופע יתקיים בהתאם להנחיות של משרד הבריאות ומותנה במינימום נרשמים.

למושבים נגישים וסיוע, אנא צרו עמנו קשר בדוא"ל Mekomi@alumahod.com או במוקד הודעות בטלפון 073-3808880 ונחזור אליכם בהקדם.

לפרטים נוספים / ביטול, אנא צרו עמנו קשר בדוא"ל Mekomi@alumahod.com או במוקד הודעות בטלפון 073-3808880 ונחזור אליכם בהקדם.

מדיניות ביטול: ביטול עסקה ניתן לבצע באמצעות הודעה בכתב לדוא"ל Mekomi@alumahod.com ויש לציין את מספר ההזמנה שברצונך לבטל. ביטול עסקה אפשרי בתוך 14 ימים ממועד ביצוע העסקה, ובתנאי שהביטול ייעשה עד לא יאוחר מ – 7 ימים, שאינם ימי מנוחה, לפני מועד האירוע, שבגינו התבצעה העסקה. בכל מקרה של ביטול עסקה ייגבו דמי ביטול בשיעור 5% כדין. למען הסר ספק, לא ניתן לבטל כרטיסים שנקנו 7 ימי עסקים לפני מופע ולא ניתן לקבל בגינם החזר כספי. מפיקי האירועים יכולים לאשר ולבצע זיכוי לפי שיקול דעתם, גם במקרים בהם אין זכות לביטול לפי מדיניות הביטולים.