רישום מהיר

אני מתעניין ב-

רישום מהיר

עיריית הוד השרון בשיתוף עם אלומה מציגים
אירוע על חלל במסגרת במסגרת שבוע החלל הישראלי 2023

עפים על הירח

סרט אנימציה לכל המשפחה מדובב לעברית

תקציר:

כאשר פיטר מגלה שאחותו הקטנה, אן, נעלמה. הוא מבין שהסיפורים הנפלאים שלה לא היו המצאה, אלא האמת לאמיתה. כמי שתמיד חלם לטוס לירח, פיטר מוצא את עצמו יוצא למשימת חילוץ נועזת של פעם בחיים! בעזרתן של פיות קסומות, הוא יעשה הכול כדי לשחרר את אחותו, מאיש הירח המרושע. הוא מבין שאחותו הקטנה, אשר המעיט בערכה, מתגלה כגדולה.

משך הסרט: 85 דקות

סוג: סרט אנימציה לכל המשפחה בדיבוב לעברית

תאריך הוצאה: 15/12/22

יום שלישי 31.1 | כניסת קהל 17:00, תחילת הקרנה 17:30
בית מקומי לתרבות
רחוב יהושע בן גמלא 26, הוד השרון
עלות כרטיס: 10 ש"ח
מספר המקומות מוגבל | מקומות מסומנים

**עלות הכניסה כוללת פופקורן – לא תותר כניסה עם מזון או משקאות לאולם**

לטריילר: לחצו כאן

לכרטיסים>>שימו לב!
המופע יתקיים בהתאם להנחיות של משרד הבריאות ומותנה במינימום נרשמים
למושבים נגישים וסיוע, אנא צרו עמנו קשר בדוא"ל Mekomi@alumahod.com או במוקד הודעות בטלפון 073-3808880 ונחזור אליכם בהקדם.
לפרטים נוספים / ביטול, אנא צרו עמנו קשר בדוא"ל Mekomi@alumahod.com או במוקד הודעות בטלפון 073-3808880 ונחזור אליכם בהקדם

מדיניות ביטול:
ביטול עסקה ניתן לבצע באמצעות הודעה בכתב לדוא"ל Mekomi@alumahod.com ויש לציין את מספר ההזמנה שברצונך לבטל. ביטול עסקה אפשרי בתוך 14 ימים ממועד ביצוע העסקה, ובתנאי שהביטול ייעשה עד לא יאוחר מ – 7 ימים, שאינם ימי מנוחה, לפני מועד האירוע, שבגינו התבצעה העסקה. בכל מקרה של ביטול עסקה ייגבו דמי ביטול בשיעור 5% כדין. למען הסר ספק, לא ניתן לבטל כרטיסים שנקנו 7 ימי עסקים לפני מופע ולא ניתן לקבל בגינם החזר כספי. מפיקי האירועים יכולים לאשר ולבצע זיכוי לפי שיקול דעתם, גם במקרים בהם אין זכות לביטול לפי מדיניות הביטולים.