רישום מהיר

אני מתעניין ב-

רישום מהיר

מופע מוזיקלי לכל המשפחה

אורי יניב, מונה מור וזיו שליט בליווי ארבעה נגנים, מזמינים אתכן/ם למופע מוזיקלי לכל המשפחה, המבוסס על שירים מתוך ספר הילדים הקסום ׳צמרות של אנשים׳.

צמרות של אנשים פותח פתח רחב אל תוך נפשם וליבם של ילדים ומבוגרים כאחד, מלטף, נוגע, מרגש, מצחיק, צובט ובעיקר משאיר חותם שילך עם כל מי שצפה בו, הרבה אחרי שהמופע יסתיים. 

עם המילים המדויקות והמרגשות של אלינור בר, לחנים מופלאים של רן בגנו (זוכה פרס אופיר) ועיבודים מוזיקליים חכמים וכובשים של יהונתן פרלמן (אינתה עומרי), אנחנו מזמינים אתכם להתרגש איתנו יחד ולחוות שעה קסומה שעושה כבוד לאינטליגנציה של הילדים והמבוגרים, ומספקת מופע מוזיקלי שנון, מרגש וחד פעמי. 

קשה להסביר את הקסם המיוחד שקורה על הבמה וזאת בזכות השילוב המדויק בין הכשרונות הרבים שלוקחים חלק במופע. השחקן הנפלא שמצליח גם להצחיק וגם לרגש עד דמעות – אורי יניב, שמאחוריו שורה של סדרות והצגות בהן לקח חלק (כפולים, שב״ס, החנות שיש בה הכל, תיאטרון גשר) יחד עם מונה מור, הלוא היא אלזה הישראלית מהסרט האהוב ׳לשבור את הקרח׳ שמרגשת ומהפנטת עם קולה הנפלא והנוכחות הבימתית שלה, אליהם מצטרף זיו שליט, שחקן תיאטרון המדיטק וזמר מבטיח שאי אפשר להישאר אדישים לקולו העדין והמלטף. בליווי פסנתר, בס, סקסופון, חליל ותופים. כל אלו הם אולי תחילתו של הסבר לקסם שנקרא ׳צמרות של אנשים׳. בואו להתאהב בקלאסיקה הבאה של עולם התרבות לילדים.

משתתפים: אורי יניב, מונה מור, זיו שליט
כתיבה ובימוי: אלינור בר
לחנים: רן בגנו ויהונתן פרלמן
עיבודים וניהול מוזיקלי: יהונתן פרלמן
בס: מיכאל זיו, תופים וכלי הקשה: ניתאי רם, סקסופון וחליל: מיקי בן צבי, 
פסנתר וניצוח: יהונתן פרלמן
כוריאוגרפיה: נעמה תבורי הכהן
איור: גל קרונקופ

טעימות מהמופע:

סרטון 1- לחץ כאן

סרטון 2- לחץ כאן

סרטון 3- לחץ כאן

(לא תותר כניסה לילדים/ות מתחת לגיל שנתיים ועגלות)

רביעי 17.5 | כניסת קהל 16:30, תחילת מופע 17:00
בית מקומי לתרבות
רחוב יהושע בן גמלא 26, הוד השרון
מחיר כרטיס: 65 ₪
מספר המקומות מוגבל | מקומות מסומנים
משך המופע: 50 דקות

לכרטיסים>>


שימו לב!

המופע יתקיים בהתאם להנחיות של משרד הבריאות ומותנה במינימום נרשמים.

למושבים נגישים וסיוע, אנא צרו עמנו קשר בדוא"ל Mekomi@alumahod.com או במוקד הודעות בטלפון 073-3808880 ונחזור אליכם בהקדם.

לפרטים נוספים / ביטול, אנא צרו עמנו קשר בדוא"ל Mekomi@alumahod.com או במוקד הודעות בטלפון 073-3808880 ונחזור אליכם בהקדם.

מדיניות ביטול: ביטול עסקה ניתן לבצע באמצעות הודעה בכתב לדוא"ל Mekomi@alumahod.com ויש לציין את מספר ההזמנה שברצונך לבטל. ביטול עסקה אפשרי בתוך 14 ימים ממועד ביצוע העסקה, ובתנאי שהביטול ייעשה עד לא יאוחר מ – 7 ימים, שאינם ימי מנוחה, לפני מועד האירוע, שבגינו התבצעה העסקה. בכל מקרה של ביטול עסקה ייגבו דמי ביטול בשיעור 5% כדין. למען הסר ספק, לא ניתן לבטל כרטיסים שנקנו 7 ימי עסקים לפני מופע ולא ניתן לקבל בגינם החזר כספי. מפיקי האירועים יכולים לאשר ולבצע זיכוי לפי שיקול דעתם, גם במקרים בהם אין זכות לביטול לפי מדיניות הביטולים.