רישום מהיר

אני מתעניין ב-

רישום מהיר

לרגל יום המעשים הטובים אלומה ובית המתנדב ובחסות ״הכללית״ וקרן הרווחה שלה, שמחים להזמינכן/ם להצגה

 

"בוסתן ספרדי"

הצגה שכל השותפים בה עובדי הכללית

מחזה מאת יצחק נבון (נשיאה החמישי של מדינת ישראל)
קולאז' של תמונות מחיי היהודים הספרדים בירושלים (דוברי הלדינו), בשכונת אוהל משה.
ההצגה מלווה בהומור בסיפורים משעשעים ובשירים אהובים וריקודים.

אודות התיאטרון

תיאטרון הבית של הכללית החל את דרכו ביוני 2009 בשיתוף עם קרן הרווחה והוא מונה 24 שחקנים ו- 3 אנשי צוות כל השותפים להצגה עובדי כללית: במאי, נגנים, שחקנים, הפקה, כוריאוגרפיה, הפקה מוסיקלית, תפאורה, איפור ותלבושות.

הצגה זו היא התשיעית שהתיאטרון מעלה: הראשונה – חומר מקורי שכתבו השחקנים, "כולם רוצים לחיות", "כנר על הגג", "קזבלן", "קרום", "סאלח שבתי", "קברט", "משוגעת" והיום אנו מעלים את ההצגה – "בוסתן ספרדי".

בימוי : עודד גלוברזון

שלישי 14.3.23 | כניסת קהל 10:00, תחילת מופע 10:30
בית מקומי לתרבות
רחוב יהושע בן גמלא 26, הוד השרון
מחיר כרטיס: 15 ₪ (כולל קפה ועוגה)
מספר המקומות מוגבל | מקומות מסומנים
משך המופע: כ- 90 דקות

בית מקומי לתרבות חוגג שנה והמתנה עלינו!
בית מקומי לתרבות חוגג – ואולי לך תחכה הפתעה מתחת למושב
*ט.ל.ח *מספר כרטיסי מתנה יחולקו בהתאם להחלטת אלומה במופעי חודש מרץ 23 בלבד (נלי תגר, מיסיס מי, שימי תבורי, ליצן החצר, אדומה אש, בוסתן ספרדי) *למימוש עד 1.8.23.

לכרטיסים>>שימו לב!

המופע יתקיים בהתאם להנחיות של משרד הבריאות ומותנה במינימום נרשמים.

למושבים נגישים וסיוע, אנא צרו עמנו קשר בדוא"ל Mekomi@alumahod.com או במוקד הודעות בטלפון 073-3808880 ונחזור אליכם בהקדם.

לפרטים נוספים / ביטול, אנא צרו עמנו קשר בדוא"ל Mekomi@alumahod.com או במוקד הודעות בטלפון 073-3808880 ונחזור אליכם בהקדם.

מדיניות ביטול: ביטול עסקה ניתן לבצע באמצעות הודעה בכתב לדוא"ל Mekomi@alumahod.com ויש לציין את מספר ההזמנה שברצונך לבטל. ביטול עסקה אפשרי בתוך 14 ימים ממועד ביצוע העסקה, ובתנאי שהביטול ייעשה עד לא יאוחר מ – 7 ימים, שאינם ימי מנוחה, לפני מועד האירוע, שבגינו התבצעה העסקה. בכל מקרה של ביטול עסקה ייגבו דמי ביטול בשיעור 5% כדין. למען הסר ספק, לא ניתן לבטל כרטיסים שנקנו 7 ימי עסקים לפני מופע ולא ניתן לקבל בגינם החזר כספי. מפיקי האירועים יכולים לאשר ולבצע זיכוי לפי שיקול דעתם, גם במקרים בהם אין זכות לביטול לפי מדיניות הביטולים.