רישום מהיר

אני מתעניין ב-

רישום מהיר

 

לראשונה בהוד השרון יגיע הפסנתרן והמלחין הבינלאומי גיא מינטוס יחד עם הטריו שלו להופעה חגיגית המציינת את ה-4 ליולי עם המוסיקה של המלחין היהודי האמריקאי הנודע ג׳ורג׳ גרשווין. גיא והטריו הקדישו לגרשווין את אלבומם השלישי A Gershwin Playground שיצא בלייבל האירופי ENJA Records. הטריו מדמיין מחדש את המוסיקה של גרשווין בצורה ייחודית שתוארה ע׳׳י מגזין דאונביט כ״נסיעה על טיל לגבהים בהם נדמה כאילו שומעים את הקטעים המוכרים בפעם הראשונה״. הפרשנות הייחודית של הטריו מפגישה את המוסיקה של גרשווין עם השפעות שונות; ממוסיקה הודית דרך גרובים צפון אפריקאיים לצד הרבה משחק, סווינג, הומור ושמחת חיים. ההופעה תכלול קלאסיקות גרשוויניות כגון סאמרטיים, איי לאבס יו פורגי, איי גוט רית׳ם, גרסת סולו לרפסודיה בכחול והפתעות נוספות מהרפרטואר הרחב של הטריו.
הופעה זו מהווה סגירת מעגל מיוחדת עבור מינטוס שגדל בעיר הוד השרון ולמעשה יופיע לראשונה בעיר ילדותו.

לינקים להאזנה:
https://youtu.be/SxqDqhvQdUc?t=330
https://youtu.be/_XoFreJh4iM

גיא מינטוס הוא פסנתרן, מלחין, זמר ומנהיג הרכב יליד ישראל. בהופעותיו, משלב גיא בין פסנתרנות קלאסית לאנרגיה בימתית של רוק סטאר עטופה ברוח ההרפתקה של אמן ג׳אז שבמהלך במסעותיו בעולם הספיק לספוג השראות ממקאמים טורקיים למוסיקת פלמנקו ועד מקצבים דרום הודיים. בין אם זה בהופעות סולו, טריו או כסולן עם תזמורות, גיא מצליח ליצור מגרש משחקים מוסיקלי מלא גרוב, שמחת חיים, ספונטניות והומור כאשר הוא חוקר רפרטואר רחב שמתחיל במוסיקה מקורית ומגיעה עד גרסאות מפתיעות למוסיקה של מלחינים כמו בטהובן, שופן, גרשווין או נעמי שמר. גיא הינו מקבל חסות רשמית מ-Yamaha Pianos ובין היתר, הספיק לזכות בפרס ע׳׳ש לאונרד ברנשטיין ובפרס בחירת הקהל בתחרות הפסנתר של ה-Montreux Jazz Festival.
במהלך הקריירה שלו, גיא הופיע עם המוזיקה שלו על במות כמו קרנגי הול, לינקולן סנטר, קנדי סנטר והאופרה הישראלית. כמלחין, יצירותיו הוזמנו ע׳׳י גופים כמו התזמורת הסימפונית ירושלים, תזמורת המלחינים האמריקאית, התזמורת הקאמרית הישראלית, תזמורת המהפכה, תזמורת ירושלים מזרח ומערב ותזמורת סימפונט רעננה. כמו כן, הוא הופיע עם אמנים זוכי גראמי, כגון ג׳ון הנדריקס, ארתוּרוֹ אוֹ'פֶרִיל וג׳ימי קוֹבּ, עם מאסטרים של מוסיקה מסורתית מהודו, מרוקו, טורקיה, אזברייג׳ן, קובה ומאלי, ועם אמנים ישראליים מקשת רחבה כגון דייוויד ברוזה, דוד ד׳אור, אבנר גדסי, זהבה בן, אמיר דדון, אסתר ראדה, מירה עוואד ועוד.

גיא מינטוס: פסנתר, שירה
ארן הרדי: קונטרבס
יונתו רוזן: תופים

רביעי 4.7.24  | פתיחת דלתות: 20:00, תחילת מופע: 20:30
בית מקומי לתרבות
רחוב יהושע בן גמלא 26, הוד השרון
מחיר כרטיס: 90 ₪ | כרטיס ותיק/ה 80 ₪
מספר המקומות מוגבל | מקומות מסומנים
משך המופע: 80 דק'

לכרטיסים>> לחצו כאן

שימו לב!

המופע יתקיים בהתאם להנחיות של משרד הבריאות ומותנה במינימום נרשמים.

למושבים נגישים וסיוע, אנא צרו עמנו קשר בדוא"ל Mekomi@alumahod.com או במוקד הודעות בטלפון 073-3808880 ונחזור אליכם בהקדם.

לפרטים נוספים / ביטול, אנא צרו עמנו קשר בדוא"ל Mekomi@alumahod.com או במוקד הודעות בטלפון 073-3808880 ונחזור אליכם בהקדם.

מדיניות ביטול: ביטול עסקה ניתן לבצע באמצעות הודעה בכתב לדוא"ל Mekomi@alumahod.com ויש לציין את מספר ההזמנה שברצונך לבטל. ביטול עסקה אפשרי בתוך 14 ימים ממועד ביצוע העסקה, ובתנאי שהביטול ייעשה עד לא יאוחר מ – 7 ימים, שאינם ימי מנוחה, לפני מועד האירוע, שבגינו התבצעה העסקה. בכל מקרה של ביטול עסקה ייגבו דמי ביטול בשיעור 5% כדין. למען הסר ספק, לא ניתן לבטל כרטיסים שנקנו 7 ימי עסקים לפני מופע ולא ניתן לקבל בגינם החזר כספי. מפיקי האירועים יכולים לאשר ולבצע זיכוי לפי שיקול דעתם, גם במקרים בהם אין זכות לביטול לפי מדיניות הביטולים.