רישום מהיר

אני מתעניין ב-

רישום מהיר

במיוחד לשבוע הספר תיאטרון השעה הישראלי מציג:

איתמר הילד העברי הראשון

זוכת ציון לשבח מטעם ועדת סל תרבות ארצי

ההצגה מספרת את סיפורו האישי של בן-ציון בן-יהודה, הוא איתמר בן אב"י, בנו של מחייה השפה העברית אליעזר בן יהודה.
סיפורו המורכב והמיוחד הוא למעשה סיפורה של מהפכה. השפה העברית, שנחשבה באותם ימים לשפה עתיקה, שפת קודש הלקוחה מן הכתובים, מתנערת משנתה העמוקה ובעזרתו של בן-ציון "יורדת אל העם" ומנסה להפוך לשפה שגורה בפי כל.

בן-ציון התחנך על ברכיה של השפה העברית. במשך שנים נאסר עליו להתרועע עם בני גילו שלא דיברו את שפתו. ביום הולדתו השמיני, חלומו מתגשם והוא יוצא לראשונה מן הבית. לתדהמתו, הוא מגלה שהילדים לא ששים לשחק עם "הילד העברי הראשון" ומשתפים פעולה עם החרם הכללי שהוטל על משפחתו. בן-ציון נקרע בין רצונו להיות מוקף חברים לבין רצונו להמשיך את חזונו של אביו ולהפיץ את השפה העברית.

בדרכו המיוחדת הוא מצליח ליצור קשר עם בני גילו, מוצא איזון בין משאלות ליבו ויוצק תוכן משלו להגדרה "הילד העברי הראשון".

ההצגה מלווה בשירים ובמשחקי מילים ובוחנת בצורה ססגונית נושאים כמו שפה, שייכות, חברה וזהות.

ההצגה מתאימה לילדים מגיל 6 עד 10
(לא תותר כניסה לילדים/ות מתחת לגיל 3 ועגלות)

יום רביעי 21.6.23 | כניסת קהל 17:00, תחילת מופע 17:30
בית מקומי לתרבות
רחוב יהושע בן גמלא 26, הוד השרון
עלות כרטיס: 40 ₪
מספר המקומות מוגבל | מקומות מסומנים

משך המופע: 45 דק

קרדיט צילום: עומר שטיין

לכרטיסים>>


שימו לב!

המופע מותנה במינימום נרשמים.

למושבים נגישים וסיוע, אנא צרו עמנו קשר בדוא"ל Mekomi@alumahod.com או במוקד הודעות בטלפון 073-3808880 ונחזור אליכם בהקדם.

לפרטים נוספים / ביטול, אנא צרו עמנו קשר בדוא"ל Mekomi@alumahod.com או במוקד הודעות בטלפון 073-3808880 ונחזור אליכם בהקדם.

מדיניות ביטול: ביטול עסקה ניתן לבצע באמצעות הודעה בכתב לדוא"ל Mekomi@alumahod.com ויש לציין את מספר ההזמנה שברצונך לבטל. ביטול עסקה אפשרי בתוך 14 ימים ממועד ביצוע העסקה, ובתנאי שהביטול ייעשה עד לא יאוחר מ – 7 ימים, שאינם ימי מנוחה, לפני מועד האירוע, שבגינו התבצעה העסקה. בכל מקרה של ביטול עסקה ייגבו דמי ביטול בשיעור 5% כדין. למען הסר ספק, לא ניתן לבטל כרטיסים שנקנו 7 ימי עסקים לפני מופע ולא ניתן לקבל בגינם החזר כספי. מפיקי האירועים יכולים לאשר ולבצע זיכוי לפי שיקול דעתם, גם במקרים בהם אין זכות לביטול לפי מדיניות הביטולים.