רישום מהיר

אני מתעניין ב-

רישום מהיר

צמד החנונים מגיע לכבוש את לבבות הקהל במופע המשלב אקרובאטיקה וליצנות.
מופע קרקס קומי ומרגש לכל המשפחה ובשיתוף הקהל.
היא- מסודרת ודייקנית והוא- מפוזר ומגושם. באופן מפתיע הזוג המוזר מתאהב, ודברים מתחילים להשתבש. במהרה, סיפור האהבה מתגלגל לשרשרת אירועים מצחיקים, סוחפים ובלתי צפויים. בואו לצחוק יחד איתם ובעיקר עליהם, להחסיר פעימה מפעלולי אקרובטיקה מדהימים ואולי אף לזכות לעוף עם הזוג המופלא על הבמה.
מופע אשר שם דגש על קבלת האחר והשונה בדרך קומית ונגישה לילדים, למבוגרים ולאוכלוסיות עם צרכים מיוחדים כאחד. ייחודו וכוחו של ״מופע הקרקס של החנונים״ בא לידי ביטוי בבחירה האמנותית ליצור מופע שלא מתבסס על שפה ולהשתמש ביכולות הפיזיות כדי להעצים את הדמויות כך שכל אחד בכל מקום בעולם יכול להתחבר ולהזדהות איתן.

המופע הועלה לראשונה במסגרת ובתמיכת פסטיבל בת ים לתיאטרון רחוב 2013.

מגיל 3 ולכל המשפחה

יצירה, משחק והפעלה: עירית חרובי ויריב סולומון
תלבושות: יסמין וולק

שבת 23.3.24  | פתיחת דלתות: 10:30, תחילת הצגה: 11:00
בית מקומי לתרבות
רחוב יהושע בן גמלא 26, הוד השרון
עלות כרטיס: 45 ₪
מספר המקומות מוגבל | מקומות מסומנים
משך המופע: 40 דק'

קרדיט צלם: נתן כהן

לכרטיסים>> לחצו כאן

שימו לב!

המופע יתקיים בהתאם להנחיות של משרד הבריאות ומותנה במינימום נרשמים.

למושבים נגישים וסיוע, אנא צרו עמנו קשר בדוא"ל Mekomi@alumahod.com או במוקד הודעות בטלפון 073-3808880 ונחזור אליכם בהקדם.

לפרטים נוספים / ביטול, אנא צרו עמנו קשר בדוא"ל Mekomi@alumahod.com או במוקד הודעות בטלפון 073-3808880 ונחזור אליכם בהקדם.

מדיניות ביטול: ביטול עסקה ניתן לבצע באמצעות הודעה בכתב לדוא"ל Mekomi@alumahod.com ויש לציין את מספר ההזמנה שברצונך לבטל. ביטול עסקה אפשרי בתוך 14 ימים ממועד ביצוע העסקה, ובתנאי שהביטול ייעשה עד לא יאוחר מ – 7 ימים, שאינם ימי מנוחה, לפני מועד האירוע, שבגינו התבצעה העסקה. בכל מקרה של ביטול עסקה ייגבו דמי ביטול בשיעור 5% כדין. למען הסר ספק, לא ניתן לבטל כרטיסים שנקנו 7 ימי עסקים לפני מופע ולא ניתן לקבל בגינם החזר כספי. מפיקי האירועים יכולים לאשר ולבצע זיכוי לפי שיקול דעתם, גם במקרים בהם אין זכות לביטול לפי מדיניות הביטולים.