רישום מהיר

אני מתעניין ב-

רישום מהיר

בלה בקסטר היא אישה צעירה שהוחזרה לחיים על ידי מדען מבריק וחריג בשיטותיו. תחת חסותו של המדען, בלה להוטה ללמוד. היא רעבה להכיר את העולם ובורחת עם עורך דין חלקלק והולל להרפתקה סוערת וחוצת יבשות. משוחררת מהדעות הקדומות של תקופתה, בלה נחושה להיאבק למען שוויון ושחרור. סרטו המרהיב והמדובר של יורגוס לנטימוס (המועדפת). הסרט היה מועמד ל-11 פרסי אוסקר כולל הסרט הטוב ביותר. עם אמה סטון (שזכתה בפרס האוסקר על תפקידה בסרט), ווילם דפו ומארק רופאלו.

טריילר:

רביעי 17.7.24 | פתיחת דלתות בשעה 20:30 , תחילת הסרט בשעה 21:00
בית מקומי לתרבות
רחוב יהושע בן גמלא 26, הוד השרון
עלות כרטיס: 30 ש"ח
מספר המקומות מוגבל | מקומות מסומנים
משך הסרט: 140 דק'

© Disney Enterprises, Inc. All Rights Reserved.

לכרטיסים>>

שימו לב!

המופע יתקיים בהתאם להנחיות של משרד הבריאות ומותנה במינימום נרשמים.

למושבים נגישים וסיוע, אנא צרו עמנו קשר בדוא"ל Mekomi@alumahod.com או במוקד הודעות בטלפון 073-3808880 ונחזור אליכם בהקדם.

לפרטים נוספים / ביטול, אנא צרו עמנו קשר בדוא"ל Mekomi@alumahod.com או במוקד הודעות בטלפון 073-3808880 ונחזור אליכם בהקדם.

מדיניות ביטול: ביטול עסקה ניתן לבצע באמצעות הודעה בכתב לדוא"ל Mekomi@alumahod.com ויש לציין את מספר ההזמנה שברצונך לבטל. ביטול עסקה אפשרי בתוך 14 ימים ממועד ביצוע העסקה, ובתנאי שהביטול ייעשה עד לא יאוחר מ – 7 ימים, שאינם ימי מנוחה, לפני מועד האירוע, שבגינו התבצעה העסקה. בכל מקרה של ביטול עסקה ייגבו דמי ביטול בשיעור 5% כדין. למען הסר ספק, לא ניתן לבטל כרטיסים שנקנו 7 ימי עסקים לפני מופע ולא ניתן לקבל בגינם החזר כספי. מפיקי האירועים יכולים לאשר ולבצע זיכוי לפי שיקול דעתם, גם במקרים בהם אין זכות לביטול לפי מדיניות הביטולים.