רישום מהיר

אני מתעניין ב-

רישום מהיר

אנו שמחים לארח פעם נוספת את המופע הלא שגרתי: Choralle Vie Nouvelle – מקהלת חיים חדשים, בהרכב מורחב של 12 זמרים זמרות ונגנים, הכוללים ישראלי אחד והשאר מבקשי מקלט מקונגו שנאלצו לברוח משם והגיעו לארץ.
אמיסי קאלופה טונטון, מנצח ההרכב, מוזיקאי וזמר מבריק, שניצח טרם בריחתו על מקהלות כנסיה המונות מאות אנשים, היה עיתונאי בארצו ונאלץ לעזוב כי העז לבקר את השלטון שם.
כאן בישראל הם חברו לשמר את תרבותם ולהציגה לנו והתוצאה ממש ממכרת. מוזיקת גוספל אפריקאית במיטבה, חלקה כנסייתית-אוונגליסטית, מתובלת בכמה שירי נשמה עבריים שחברי ההרכב למדו ואימצו.
המופע משלב שירה במגוון שפות כולל לינגאלה, סוואהילי, צרפתית, אנגלית ועברית, ריקודים מסורתיים, תלבושות אותנטיות וסיפורים מקונגו ומחיי מבקשי המקלט, שביחד מעניקים חוויה ייחודית מרגשת עד דמעות. קהל המקשיב למוזיקה הקסומה לא נשאר אדיש לקצב וקופץ על הרגליים בריקודים. לא צריך לטוס לאפריקה כדי להאזין למיטב מסורת המוזיקה האפריקאית. זה ממש פה, אצלנו במופת הוד השרון.
בואו לשאוב הנאה צרופה והשראה מהמופע, הכל כך מרגש ומקפיץ.
בואו להביע תמיכתכם בנגנים, זמרות וזמרים מהשורה הראשונה, אנשים טובים, אוהבי ישראל, שהתנדבו
עשרות פעמים להופיע חינם בפני מפונים מהצפון והדרום במלונות שונים בארץ ואף זכו בתעודות הוקרה.

צילום: Tonton Kalupa/ Fares Mansur

רביעי 19.6.24 | פתיחת דלתות: 20:00 | תחילת מופע: 20:30 
בית מקומי לתרבות,
רחוב יהושע בן גמלא 26, הוד השרון
משך המופע: 75 דקות
כרטיס: 69 ש"ח
לרכישת כרטיסים: לחצו כאן 

מדיניות ביטול: ביטול עסקה ניתן לבצע באמצעות הודעה בכתב לדוא"ל Mekomi@alumahod.com ויש לציין את מספר ההזמנה שברצונך לבטל. ביטול עסקה אפשרי בתוך 14 ימים ממועד ביצוע העסקה, ובתנאי שהביטול ייעשה עד לא יאוחר מ – 7 ימים, שאינם ימי מנוחה, לפני מועד האירוע, שבגינו התבצעה העסקה. בכל מקרה של ביטול עסקה ייגבו דמי ביטול בשיעור 5% כדין. למען הסר ספק, לא ניתן לבטל כרטיסים שנקנו 7 ימי עסקים לפני מופע ולא ניתן לקבל בגינם החזר כספי. מפיקי האירועים יכולים לאשר ולבצע זיכוי לפי שיקול דעתם, גם במקרים בהם אין זכות לביטול לפי מדיניות הביטולים.