רישום מהיר

אני מתעניין ב-

רישום מהיר

פסטיבל סרטי אהבה מציג:

פאלם ספרינגס | Palm Springs

קומדיה מצחיקה, מפתיעה מהנה ושנונה שכבשה את פסטיבל סאנדנס וזכתה לביקורות נלהבות ואהדה רבה מהקהל

תקציר:
שרה וניילס מכירים במהלך חתונה בפאלם ספרינגס. שרה (כריסטין מיליוטי, “איך פגשתי את אמא”) היא האחות הבעייתית של הכלה וניילס (אנדי סמברג, “ברוקלין 99″) הוא בן הזוג המביך של אחת השושבינות. מה שהתפתח בין השניים בערב החתונה היה אמור להישאר בעבר, אלא שבבוקר למחרת שרה מגלה שהיא נקלעה ללולאת זמן משונה אשר מחזירה אותה לבוקר החתונה בכל יום מחדש. יחד איתה תקוע גם ניילס, אשר כבר התייאש מהניסיונות הרבים לשנות את המצב וכעת בעיקר שמח מהחברה של שרה. בעוד השניים מנסים למצוא דרכים לצאת מהלופ האינסופי, הם גם הולכים ומתאהבים, מה שרק מסבך את העניין עוד יותר…”

שחקנים: Andy Samberg, Cristin Milioti, Gallagher Peter, J.K. Simmons

אורך: 90 דקות

סוג: קומדיה רומנטית

שפה: אנגלית

תאריך הוצאה: 2020

יום שישי 17.2.23 | כניסת קהל 19:30, תחילת ההקרנה 20:00
בית מקומי לתרבות
רחוב יהושע בן גמלא 26, הוד השרון
עלות כרטיס: 25 ש"ח
מספר המקומות מוגבל | מקומות מסומנים

**עלות הכניסה כוללת קפה ועוגה – לא תותר כניסה עם מזון או משקאות לאולם**

לטריילר: לחץ כאן

לכרטיסים לחץ כאן>>


שימו לב!
המופע יתקיים בהתאם להנחיות של משרד הבריאות ומותנה במינימום נרשמים
למושבים נגישים וסיוע, אנא צרו עמנו קשר בדוא"ל Mekomi@alumahod.com או במוקד הודעות בטלפון 073-3808880 ונחזור אליכם בהקדם.
לפרטים נוספים / ביטול, אנא צרו עמנו קשר בדוא"ל Mekomi@alumahod.com או במוקד הודעות בטלפון 073-3808880 ונחזור אליכם בהקדם

מדיניות ביטול:
ביטול עסקה ניתן לבצע באמצעות הודעה בכתב לדוא"ל Mekomi@alumahod.com ויש לציין את מספר ההזמנה שברצונך לבטל. ביטול עסקה אפשרי בתוך 14 ימים ממועד ביצוע העסקה, ובתנאי שהביטול ייעשה עד לא יאוחר מ – 7 ימים, שאינם ימי מנוחה, לפני מועד האירוע, שבגינו התבצעה העסקה. בכל מקרה של ביטול עסקה ייגבו דמי ביטול בשיעור 5% כדין. למען הסר ספק, לא ניתן לבטל כרטיסים שנקנו 7 ימי עסקים לפני מופע ולא ניתן לקבל בגינם החזר כספי. מפיקי האירועים יכולים לאשר ולבצע זיכוי לפי שיקול דעתם, גם במקרים בהם אין זכות לביטול לפי מדיניות הביטולים.