רישום מהיר

אני מתעניין ב-

רישום מהיר

במשך שנים רבות היה ישראל עמיר שבוי בכת "לב טהור" בגואטמלה, עד שהחליט ליצור קשר עם דודתו, אורית כהן, ולהיחלץ משם. בכת לא היו טלפונים כלל וישראל עמיר לא ידע עד לפני שנתיים וחצי שנה מה זה גוגל ומה זה אינטרנט.

בימים אלו, בעזרת אנשי מוסד, הצליח ישראל לחלץ את בנו מהכת שממוקמת בגואטמלה.

מפגש מטלטל, מצמרר ומעצים כאחד.

איך קרה שהוריו של ישראל נמשכו לכת לב טהור? מה שכנע אותם לעשות את המעבר? איך נראים חיי היום-יום בכת? בגיל צעיר מצא את עצמו ישראל בגואטמלה, כחלק מכת שנקראת "לב טהור". שם גם התחתן ונולד לו ילד. טיול אחד מחוץ לכותלי הכת גרם לו להבין שהמקום בו הוא חי הוא מקום רע ויש עולם שלם בחוץ. עולם יפה, טוב, חופשי. כיום, שלוש שנים לאחר שברח מהכת ובנה לעצמו חיים חדשים בארץ, הוא נסע להציל את בנו.

במפגש עוצר נשימה ישראל מספר את סיפור חייו המטורף, מסביר למה כל כך חשוב להקשיב לקול הפנימי שלנו שצועק לנו להטיל ספק – לא להישאר במקום רע, לאזור אומץ ולצאת אל העולם.

המפגש מלווה בקטעי ווידאו קצרים מהסרט "השיבה הבייתה" של "עובדה" ובמצגת תמונות אישיות. בסוף המפגש יינתן זמן לשאלות של המשתתפים.

יום חמישי 13.4.23 | כניסת קהל 20:00, תחילת מופע 20:30
בית מקומי לתרבות
רחוב יהושע בן גמלא 26, הוד השרון
עלות כרטיס: 45 ₪ | גימלאי/ת תושב הוד"ש: 35 ₪
מספר המקומות מוגבל | מקומות מסומנים
משך המופע: כשעה

לכרטיסים>>


שימו לב!
המופע יתקיים בהתאם להנחיות של משרד הבריאות ומותנה במינימום נרשמים
למושבים נגישים וסיוע, אנא צרו עמנו קשר בדוא"ל Mekomi@alumahod.com או במוקד הודעות בטלפון 073-3808880 ונחזור אליכם בהקדם.
לפרטים נוספים / ביטול, אנא צרו עמנו קשר בדוא"ל Mekomi@alumahod.com או במוקד הודעות בטלפון 073-3808880 ונחזור אליכם בהקדם

מדיניות ביטול:
ביטול עסקה ניתן לבצע באמצעות הודעה בכתב לדוא"ל Mekomi@alumahod.com ויש לציין את מספר ההזמנה שברצונך לבטל. ביטול עסקה אפשרי בתוך 14 ימים ממועד ביצוע העסקה, ובתנאי שהביטול ייעשה עד לא יאוחר מ – 7 ימים, שאינם ימי מנוחה, לפני מועד האירוע, שבגינו התבצעה העסקה. בכל מקרה של ביטול עסקה ייגבו דמי ביטול בשיעור 5% כדין. למען הסר ספק, לא ניתן לבטל כרטיסים שנקנו 7 ימי עסקים לפני מופע ולא ניתן לקבל בגינם החזר כספי. מפיקי האירועים יכולים לאשר ולבצע זיכוי לפי שיקול דעתם, גם במקרים בהם אין זכות לביטול לפי מדיניות הביטולים.