רישום מהיר

אני מתעניין ב-

רישום מהיר

במיוחד ליום המשפחה

אלמנטלי | Elemental (בדיבוב לעברית)

בעיר בה חיים יחד תושבי אש, מים, אדמה ואוויר – צעירה בוערת וצעיר זורם עומדים לגלות משהו אלמנטלי: עד כמה באמת יש להם במשותף. הסרט החדש מאולפני דיסני-פיקסאר ‘אלמנטלי’ – מתרחש בעיר האזמרגד המקום בו אש, מים, אדמה ורוח גרים יחדיו. נכיר את אמבר, נערה קשוחה, חדה וחריפה אשר חברותה עם ווייד הכיפי והזורם מאתגרת את כל מה שהיא מאמינה בו.

תאריך הוצאה: 2023
במאי: Sohn Peter
צילום: Kalache Jean-claude, Bianchi David Juan
מלחין: Newman Thomas

© Disney Enterprises, Inc. All Rights Reserved.

שבת 10.2.24 | פתיחת דלתות בשעה 10:30 , תחילת הסרט בשעה 11:00
בית מקומי לתרבות
רחוב יהושע בן גמלא 26, הוד השרון
עלות כרטיס: 25 ש"ח (כולל פופקורן)
*לא תותר כניסה עם פופקורן לאולם

מספר המקומות מוגבל | מקומות מסומנים
משך הסרט: 103 דקות

לכרטיסים>> לחצו כאן

שימו לב!

המופע יתקיים בהתאם להנחיות של משרד הבריאות ומותנה במינימום נרשמים.

למושבים נגישים וסיוע, אנא צרו עמנו קשר בדוא"ל Mekomi@alumahod.com או במוקד הודעות בטלפון 073-3808880 ונחזור אליכם בהקדם.

לפרטים נוספים / ביטול, אנא צרו עמנו קשר בדוא"ל Mekomi@alumahod.com או במוקד הודעות בטלפון 073-3808880 ונחזור אליכם בהקדם.

מדיניות ביטול: ביטול עסקה ניתן לבצע באמצעות הודעה בכתב לדוא"ל Mekomi@alumahod.com ויש לציין את מספר ההזמנה שברצונך לבטל. ביטול עסקה אפשרי בתוך 14 ימים ממועד ביצוע העסקה, ובתנאי שהביטול ייעשה עד לא יאוחר מ – 7 ימים, שאינם ימי מנוחה, לפני מועד האירוע, שבגינו התבצעה העסקה. בכל מקרה של ביטול עסקה ייגבו דמי ביטול בשיעור 5% כדין. למען הסר ספק, לא ניתן לבטל כרטיסים שנקנו 7 ימי עסקים לפני מופע ולא ניתן לקבל בגינם החזר כספי. מפיקי האירועים יכולים לאשר ולבצע זיכוי לפי שיקול דעתם, גם במקרים בהם אין זכות לביטול לפי מדיניות הביטולים.