רישום מהיר

אני מתעניין ב-

רישום מהיר

סדרת "לילות כוכבים" – מופעי בית מקומי לתרבות והדב הירוק, בפארק האקולוגי.


כנסיית השכל בהופעה

חמישי 25.7.24 | 21:30 | הפארק האקולוגי, הוד השרון (מתחם הדב הירוק)
מחיר כרטיס: 149 ₪ | מחיר לתושב/ת הוד השרון: 109 ₪ (מותנה בהצגת תעודה מזהה)

השבעה באוקטובר והשבועיים שבאו אחריו הכניסו את כולנו לאבל כבד. לחלקנו יש משפחה וחברים בשדרות, חלקנו מפונים, חלקנו התנדב למילואים. מאז – הופענו בפני מפונים, חיילים, משפחות חטופים ובתי אבלים. תוך כדי הוצאנו גרסא לשיר "שום דבר לא יפגע בי" עם קולה של עמית מן ז״ל – הפרמדיקית שנלחמה והצילה פצועים במרפאה בבארי ובסוף נרצחה באכזריות. ועכשיו מסדירים נשימה, מתגעגעים לקהל שלנו וחוזרים להופיע. כנסיית השכל, עם צלילם הייחודי, הטביעו את חותמם הייחודי בפסקול הישראלי, במופע רוק משובח עם מיטב הלהיטים: "היינו עושים אהבה", "תגידי שטוב", "איך זה מרגיש", "ידיים למעלה", "תנו לי לשתות" ועוד רבים וטובים.

יורם חזן – שירה, גיטרה וסקסופון | רן אלמליח – בס ושירה | עמי רייס – קלידים | דוד רז – גיטרה אקוסטית | דניאל זייבלט – תופים וכלי הקשה.

קרדיט צילום: מאיר כהן

*פתיחת דלתות בשעה 20:00
*ההופעה במתחם פארק פתוח תחת כיפת השמיים
*הצפייה במופע משולבת (ישיבה/עמידה) הישיבה על בסיס מקום פנוי
*במקום בר שתייה קלה, בירה מהחבית, אלכוהול ונשנושים
* חניה חינם במקום
*כל צופה חייב בכרטיס | כרטיס תושב מותנה בהצגת תעודה מזהה
*במקרה של גשם או מזג אוויר אשר לא מאפשר את קיומו של האירוע ידחה המופע למועד חלופי

*לשאלות בנושאי נגישות נא לפנות במייל office@greenbear.co.il

לכרטיסים במחיר תושב/ת הוד השרון >> לחצו כאן

לכרטיסים במחיר מלא>> לחצו כאן

שימו לב!

לפרטים נוספים / ביטול, אנא צרו עמנו קשר בדוא"ל Mekomi@alumahod.com או במוקד הודעות בטלפון 073-3808880 ונחזור אליכם בהקדם.

מדיניות ביטול: ביטול עסקה ניתן לבצע באמצעות הודעה בכתב לדוא"ל Mekomi@alumahod.com ויש לציין את מספר ההזמנה שברצונך לבטל. ביטול עסקה אפשרי בתוך 14 ימים ממועד ביצוע העסקה, ובתנאי שהביטול ייעשה עד לא יאוחר מ – 7 ימים, שאינם ימי מנוחה, לפני מועד האירוע, שבגינו התבצעה העסקה. בכל מקרה של ביטול עסקה ייגבו דמי ביטול בשיעור 5% כדין. למען הסר ספק, לא ניתן לבטל כרטיסים שנקנו 7 ימי עסקים לפני מופע ולא ניתן לקבל בגינם החזר כספי. מפיקי האירועים יכולים לאשר ולבצע זיכוי לפי שיקול דעתם, גם במקרים בהם אין זכות לביטול לפי מדיניות הביטולים.