רישום מהיר

אני מתעניין ב-

רישום מהיר

סדרת "לילות כוכבים" – מופעי בית מקומי לתרבות והדב הירוק, בפארק האקולוגי.


שולי רנד – מופע להקה

האמן, שעומד מאחורי כמה מהיצירות החשובות והמטלטלות של העשור האחרון, ואחד היוצרים הבולטים ביותר בתרבות היהודית-ישראלית, מגיע להופעה מיוחדת.
אלבומיו הביאו לפסקול הישראלי שירים, שהפכו לחלק חשוב בתרבות הישראלית ללא הבדלי דת, מין, וגיל, עם שירים כמו 'אייכה' האייקוני ו'דע בני אהובי', שהצליחו לצרוב את לבבות כולם ולאחד בינינו לרגע אחד מרומם.
מופע הלהקה החדש כולל את כל שיריו הגדולים של שולי רנד, 'אייכה', 'המשורר', 'מוחין ד'קטנות' ועוד. שירי האלבום האחרון, 'רצוא ושוב', 'דע בני אהובי' – השיר שכבש את מצעדי ההשמעות, 'הספינה' ויתר שירי האלבום המופלאים. הסינגלים האחרונים, הלהיטים הגדולים של התקופה האחרונה – 'בין קודש לחול' ו'עוקר הרים' ועוד ביצועים מיוחדים לקלאסיקות ישראליות ידועות.
שיריו של שולי רנד בשילוב יכולותיו כשחקן בחסד עליון וכפרפורמר ייחודי המפליא בסיפורים על הבמה כפי שרק הוא יודע, יוצרים יחד מופע מיוחד ובלתי נשכח.

חמישי 13.6.24 | 21:30 | הפארק האקולוגי, הוד השרון (מתחם הדב הירוק)
מחיר כרטיס: 135 ₪ | מחיר לתושב/ת הוד השרון: 109 ₪ (מותנה בהצגת תעודה מזהה)

*פתיחת דלתות בשעה 20:00
*ההופעה במתחם פארק פתוח תחת כיפת השמיים
* הצפייה במופע משולבת (ישיבה/עמידה) הישיבה על בסיס מקום פנוי
* במקום בר שתייה קלה, בירה מהחבית, אלכוהול ונשנושים
* חניה חינם במקום
* כל צופה חייב בכרטיס | כרטיס תושב מותנה בהצגת תעודה מזהה
* במקרה של גשם או מזג אוויר אשר לא מאפשר את קיומו של האירוע ידחה המופע למועד חלופי

*המחירים המופיעים באתר מתייחסים לעלות כרטיס בודד במכירה מקוונת מוקדמת בלבד, עלות כרטיס לרכישה במקום (במידה ונשארו כרטיסים למכירה) הינה 155 ש״ח. לא יהיה ניתן לממש הנחות/מבצעים/קופונים ברכישה במקום.

*לשאלות בנושאי נגישות נא לפנות במייל office@greenbear.co.il

קרדיט צילום: תמר חנן

לכרטיסים במחיר תושב/ת הוד השרון >> לחצו כאן

לכרטיסים במחיר מלא>> לחצו כאן

שימו לב!

לפרטים נוספים / ביטול, אנא צרו עמנו קשר בדוא"ל Mekomi@alumahod.com או במוקד הודעות בטלפון 073-3808880 ונחזור אליכם בהקדם.

מדיניות ביטול: ביטול עסקה ניתן לבצע באמצעות הודעה בכתב לדוא"ל Mekomi@alumahod.com ויש לציין את מספר ההזמנה שברצונך לבטל. ביטול עסקה אפשרי בתוך 14 ימים ממועד ביצוע העסקה, ובתנאי שהביטול ייעשה עד לא יאוחר מ – 7 ימים, שאינם ימי מנוחה, לפני מועד האירוע, שבגינו התבצעה העסקה. בכל מקרה של ביטול עסקה ייגבו דמי ביטול בשיעור 5% כדין. למען הסר ספק, לא ניתן לבטל כרטיסים שנקנו 7 ימי עסקים לפני מופע ולא ניתן לקבל בגינם החזר כספי. מפיקי האירועים יכולים לאשר ולבצע זיכוי לפי שיקול דעתם, גם במקרים בהם אין זכות לביטול לפי מדיניות הביטולים.