רישום מהיר

אני מתעניין ב-

רישום מהיר

ערן צור, מוזיקאי-יוצר, מפיק מוזיקלי וסופר, מורה לכתיבה יוצרת. החל את דרכו המוזיקלית בלהקת "טאטו" ולאחר מכן הוביל את "כרמלה גרוס וואגנר". לאורך השנים פרסם שני ספרים, כתב מוזיקה לקולנוע ולתיאטרון וכמובן חתום על שירים אהובים שהפכו לחלק מפס הקול של הרוק הישראלי.

במפגש המיוחד יבצע ערן ממיטב שיריו בביצועים אינטימיים ויספר על כתיבה ועל נקודות ציון בקריירה. במסגרת השיחה ישתף את הקהל בתהליכי היצירה והסיפורים הסובבים את השירים שכולם מכירים. הופעה בזווית מעט שונה, משולבת בדו-שיח עם הקהל, פתוחה לשאלות, המספקת את יצר הסקרנות הטבעי של המאזין אל מול המוזיקאי.

שבת 6.7.24 | פתיחת דלתות: 20:30, תחילת מפגש: 21:00
בית מקומי לתרבות,
רחוב יהושע בן גמלא 26, הוד השרון
מחיר כרטיס: 75 ש"ח
משך המופע: 75 דק'

קרדיט צילום: אורית פניני

לרכישה: לחצו כאן 

מדיניות ביטול: ביטול עסקה ניתן לבצע באמצעות הודעה בכתב לדוא"ל Mekomi@alumahod.com ויש לציין את מספר ההזמנה שברצונך לבטל. ביטול עסקה אפשרי בתוך 14 ימים ממועד ביצוע העסקה, ובתנאי שהביטול ייעשה עד לא יאוחר מ – 7 ימים, שאינם ימי מנוחה, לפני מועד האירוע, שבגינו התבצעה העסקה. בכל מקרה של ביטול עסקה ייגבו דמי ביטול בשיעור 5% כדין. למען הסר ספק, לא ניתן לבטל כרטיסים שנקנו 7 ימי עסקים לפני מופע ולא ניתן לקבל בגינם החזר כספי. מפיקי האירועים יכולים לאשר ולבצע זיכוי לפי שיקול דעתם, גם במקרים בהם אין זכות לביטול לפי מדיניות הביטולים.